thy
4358 sayılı kanun gereği sigorta şirketleri, herhangi bir sigorta teklifi ve poliçesi düzenlemeden önce kimlik numarası talep ve tespit etmek zorundadır. T.C. Kimlik numaranızın sorgulama işlemi, sigorta şirketleri tarafından yapılmakta olup sigorta şirketleri dışında 3. taraflarla paylaşılmamaktadır.
ör:34
ör:ABC12
Kampanya sona ermiştir. İlgiliniz için teşekkür ederiz

Kampanya Koşulları

Türkiye’nin "çoktan seçmeli" sigortacılık platformu sigortadukkanim.com artık millendi. Türk Havayolları Miles&Smiles üyeleri aşağıdaki kampanya koşulların dahilinde sigortadukkanim.com’dan yapacakları sigorta işlemlerinden mil kazanacaklardır.

  • www.sigortadukkanim.com sitesi üzerinden yapacağınız sigorta harcamalarınız için brüt prim tutarının yarısı kadar mil kazanılacaktır. Kampanya dahilinde 2TL brüt primli bir sigorta poliçesi karşılığında 1 mil kazanılacaktır.
  • Poliçelerin iptal edilmesi durumunda iptal bedeline karşılık gelen mil tutarı geri alınacaktır. İptal durumda her iade edilen 2TL brüt prim karşılığında 1 mil müşterinin Miles&Smiles hesabından geri alınacaktır.
  • Mil kazanmak için teklif alan kişilerin www.sigortadukkanim.com’da veya müşteri hizmetleri merkezinde Miles&Smiles numaralarını belirtmeleri gerekmektedir.
  • Kampanya 01.12.2014 tarihinde başlamış olup, bu tarihten önce yapılan işlemlerden mil kazanılamamaktadır.
  • Geriye dönük mil taleplerinizi sigortadukkanim.com’dan satın aldığınız poliçeyi takiben 12 ay içerisinde 0212355 0 555 numaralı çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek işletebilirsiniz. Söz konusu işlem, kampanya başlangıcı olan 1 Aralık 2014 tarihinden önce düzenlenmiş olan poliçeler için geçerli değildir.